Radio pod prysznicem? Czemu nie

Urządzanie łazienki to dla wielu ludzi niemałe wyzwanie. Na spółkę z kuchnią, łazienka jest najdroższym pomieszczeniem w domu. Wysoka cena bierze się przede wszystkim z kwot zakupu stosowanych tam materiałów (kafelki ścienne i podłogowe), instalacji oraz drogich elementów wyposażenia (armatura, naczynia, wanna czy kabiny prysznicowe).

Kabina prysznicowa – jak wybrać najlepszą?

Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów kabin prysznicowych, począwszy od takich najtańszych, wyposażonych jedynie w brodzik oraz prostą baterię i wąż ze zwyczajnym sitkiem, po bardzo zaawansowane technologicznie, które mają takie funkcje, o których zwykły człowiek by nawet nie pomyślał. Chcąc znaleźć rozsądny kompromis pomiędzy ceną a wyposażeniem kabiny, warto zastanowić się, jakich funkcji potrzebujemy i jakich oczekujemy.

Co powinno znaleźć się w kabinie prysznicowej?

Jeśli ktoś lubi hydromasaż, warto zakupić kabinę z tak zwanym panelem prysznicowym, wyposażonym w różne dysze umożliwiające nakierowanie strumienia wody na dowolną część ciała. Takie rozwiązanie to nie tylko komfort podczas kąpieli, ale też ułatwienie umycia każdej części ciała. W kabinie prysznicowej bardzo przydatnym gadżetem może okazać się też radio – szczególnie dla miłośników muzyki oraz informacji. Niektóre kabiny prysznicowe z radiem mają również możliwość połączenia bezprzewodowego z telefonem komórkowym, dzięki czemu można słuchać ulubionych podcastów czy ulubionej muzyki w czasie kąpieli.

Kabina prysznicowa z radiem – ile to kosztuje?

Cena kabiny prysznicowej z radiem zależy od wielu czynników – miedzy innymi od jej wymiarów, materiałów, z których została wykonana oraz od ilości dostępnych w niej udogodnień. Najtańsza kabina prysznicowa z radiem kosztuje około 1500 zł, ale na rynku są i takie, za które trzeba zapłacić nawet 10000 zł. Wszystko zależy od tego, jakie mamy oczekiwania i jak bardzo zasobny jest nasz portfel. Im droższa kabina z radiem, tym więcej oferuje możliwości i tym z lepszych i trwalszych materiałów została wykonana.