Zabiegi medycyny estetycznej przyciągają wiele kobiet, które chcą być piękne. Aby sprostać ich oczekiwaniom warto mieć w salonie sprzęt najwyższej klasy, z którym wykonamy skuteczne, bezpieczne i szybkie zabiegi rewitalizujące skórę. Takim urządzeniem jest Morpheus 8 pro. Prezentujemy jak wyglądają zabiegi Morpheus.

Przygotowanie do zabiegu Morpheus

Przygotowanie do zabiegu kosmetycznym urządzeniem Morpheus 8 pro polega na tym, aby uświadomić klientki, aby nie opalały się na kilka dni przed planowaną datą wykonywania zabiegu. Po drugie przed użyciem Morpheusa nie wolno wykonywać peelingów skóry.

Przebieg zabiegu Morpheus

Zabieg Morpheus trwa pół godziny, ale drugie tyle trzeba doliczyć na znieczulenie, które jest jego pierwszym etapem. Po miejscowym znieczuleniu następuje mechaniczne mikronakłuwanie skóry, a następnie podgrzewanie tkanek (deponowanie energii RF) i ich pobudzanie przy pomocy wysokiej temperatury.

Po zabiegu będą widoczne zaczerwienienia skóry, które znikną po kilku dniach, jeśli dostosujemy się do zaleceń.

Urządzenia do wykonywania profesjonalnych zabiegów kosmetycznych kupujmy tylko od zaufanych dostawców. Morpheusa 8 pro można nabyć pod sprawdzonym adresem internetowym: https://shar-pol.pl/produkt/morpheus8-pro/

Po zabiegu

Aby wzmocnić rezultaty zabiegu, trzeba pamiętać także o tym, jak postępować po użyciu Morpheusa 8 pro. I tak trzeba mocno nawilżać skórę i zapewnić jej maksymalną ochronę przed promieniowaniem UV a pomiędzy zabiegami nie stosować innych metod złuszczających.

Po zabiegach należy także przez okres 1 tygodnia unikać sauny, basenu czy siłowni. Stosując się do powyższych wytycznych unikniemy niepożądanych skutków ubocznych. Dlatego bardzo ważne jest, aby klientki otrzymały dokładne informacje o przebiegu zabiegu, przygotowania do niego i postępowania po jego zakończeniu.