Na czym polega wyjątkowość środków czyszczących dla hoteli?

Na czym polega wyjątkowość środków czyszczących dla hoteli?

Każdy, kto choć kilka razy był w hotelu wie, że dostępne tam środki czyszczące znacząco różnią się od tego, co można spotkać w wielu polskich domach. Już na pierwszy rzut oka widać, że są one jakościowo lepsze. Jaką przewagę mają więc profesjonalne środki czystości dla hoteli? Na czym polega ich wyjątkowość?

Wysoka efektywność czyszczenia

W większości obiektów noclegowych każdy, profesjonalny środek czyszczący dla hoteli wyróżnia się bardzo dużą zawartością środków piorących. Skład tych preparatów jest na tyle skondensowany, że ich rozpuszczenie w wodzie pozwala uzyskać bardzo dużą ilość gotowego preparatu czyszczącego.

Co więcej, stężenie to jest na tyle duże, że nawet po rozpuszczeniu w wodzie preparat zachowuje swoje zdolności czyszczące. Substancje te są bardzo często wykorzystywane nie tylko do usuwania zabrudzeń, ale też do dezynfekcji wybranych przedmiotów, a nawet całych pomieszczeń.

Czystość i świeżość

Z reguły profesjonalne środki czystości dla hoteli wyróżniają się bardzo dużą zawartością środków zapachowych. Ich skład jest na tyle duży, że urządzony na nowo (dla kolejnych gości) pokój jest nie tylko czysty, ale też maksymalnie odświeżony. Efekt ten można poczuć już po pierwszym przekroczeniu progu.

Zastosowane środki zapachowe nie zawsze muszą służyć do czyszczenia wybranych powierzchni. Niektóre z nich to zwykłe rozwiązania służące do aromaterapii. Do najpopularniejszych z nich należą zawieszki i urządzenia elektroniczne, które emitują zapach do otoczenia.

Zdolność do usuwania trudnych zabrudzeń

Przemysłowe, profesjonalne środki czystości dla hoteli mają bardzo często dość złożony skład. Tworzy się je ze związków rozbijających zanieczyszczenia, a także preparatów usuwających je z powierzchni. Niektóre z nich wiąże się z innymi metodami czyszczenia (np. parą wodną).

Reasumując, środki czyszczące stosowane w hotelach są skuteczne, ładnie pachną i co najważniejsze – używane są wraz z profesjonalnym sprzętem czyszczącym. Dzięki temu efekt sprzątania pokoi hotelowych jest tak bardzo uderzający.