Ray-Ban okulary przeciwsłoneczne – hit na każdy sezon

Choć lato dobiegło końca, to zdecydowanie nie warto rozstawać się z okularami przeciwsłonecznymi. Zarówno jesienią, jak i zimą, promienie słońca będą przedzierały się przez spowite chmurami niebo i oślepiały podczas spacerów czy jazdy samochodem. Z pomocą przychodzą okulary przeciwsłoneczne marki Ray-Ban, których modele nie kojarzą się wyłącznie z wakacjami, ale są niezwykle uniwersalne!

Okulary przeciwsłoneczne to świetny dodatek stylizacyjny. Dobrze wyglądają nie tylko ze zwiewnymi sukienkami, szortami i luźnymi koszulami, ale właściwie z każdym rodzajem odzieży. Z powodzeniem można je założyć do wełnianej czapki, szala i zimowej kurtki. Szczególnie, jeśli chodzi o uniwersalne i niebywale modne okulary przeciwsłoneczne od marki Ray-Ban. Choć firma ta kojarzy się z nowoczesnością i innowacyjnością, warto wiedzieć, że istnieje na rynku już od 1937 roku. Utworzona we Włoszech, dziś jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek okularowych na świecie.

Jakie okulary przeciwsłoneczne wybrać?

W zależności do swoich upodobań i potrzeb, musisz wybrać okulary, które będą dopasowane do kształtu Twojej twarzy oraz funkcjonalne. Istnieje bowiem wiele modeli, a każdy z nich inaczej będzie uwypuklał Twoje atuty i dodawał charakteru rysom twarzy. Choć zmiany w modzie okularowej nie przychodzą tak szybko i nie ulegają tak licznym transformacjom, to w zależności od sezonu, mogą do gustu przypaść Ci nieco inne.

W okresie wiosenno-letnim, a także na egzotyczne wczasy, chętniej sięgamy po odważne modele, wykonane z różnych materiałów i o różnych barwach. Modnymi, wakacyjnymi modelami z oferty Ray-Ban są Aviator, Blaze Cats, Erica Classic czy Round Metal. Tymi nieco bardziej stonowanymi, po które chętnie sięgamy w każdym sezonie, również jesienno-zimowym są takie modele jak Justin Classic, Clubmaster Classic oraz Original Wayfarer. Niemniej, zawsze możesz postawić na inny model, których w ofercie marki Ray-Ban nie brakuje. Jedne klasyczne, inne ekstrawaganckie – dopasuj je do swojego stylu!

Ray-Ban okulary przeciwsłoneczne – ponadczasowe i niezawodne

Ray-Ban okulary przeciwsłoneczne to mnogość wariantów – dla kobiet i mężczyzn, dzieci i dorosłych, lubiących klasykę i tych, którzy cenią sobie barwne i charakterystyczne dodatki. Dlaczego cieszą się taką popularnością? Przede wszystkim z tego względu, że marka pracowała na swoje dobre imię przez ponad 80 lat, tworząc produkty innowacyjne i jednocześnie będące okazem funkcjonalności. Najpopularniejsze modele okularów przeciwsłonecznych, wyprodukowanych przez Ray-Ban to Aviator, Clubmaster i Wayfarer. Ten ostatni powstał już w latach 50. i jest ponadczasowym klasykiem, cenionym od lat przez gwiazdy Hollywood i celebrytów. Nosili je między innymi Marylin Monroe czy Bob Dylan, a dziś sięgają po nie Brad Pitt, Leonardo DiCaprio czy Sarah Jessica Parker.

Ray-Ban okulary przeciwsłoneczne wyróżniają się na tle konkurencji nie tylko oryginalnym i kultowym designem, ale też soczewkami. Tymi, na które warto zwrócić uwagę są modele G-15 i B-15, mające swój początek w 1953 roku. Wariant G-15 to soczewka o zabarwieniu zielonym, która absorbuje 85% widocznego światła i blokuje większość światła niebieskiego. Przekłada się to na przejrzystość obrazu i kontrast kolorów, a dodatkowo gwarantuje ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV do 400 nm. Z kolei B-15 jest soczewką o zabarwieniu brązowym, ma podobne właściwości do G-15, jednak dodatkowo, dzięki ciepłej barwie, poprawia kontrast oraz ostrzejsze widzenie w warunkach słabego oświetlenia.

Ray-Ban okulary przeciwsłoneczne to numer jeden wśród producentów tego typu produktów. Bogata historia, innowacyjne technologie, ponadczasowe wzory i silna pozycja marki, przekładają się na zaufanie klientów, którzy chętnie sięgają po okulary tej firmy. Ty też wybierz swój model z oferty Ray-Ban i ciesz się nim nie tylko latem, ale i przy każdej innej porze roku!