Co warto wiedzieć o powiększaniu ust?

sayw say (8).jpg

Niektórzy akceptują swój wygląd, inni decydują się na wprowadzenie pewnych modyfikacji. Obecnie jest wiele możliwości, nie trzeba nawet poddawać się operacjom plastycznym w celu uzyskania pożądanego efektu. W gabinecie medycyny estetycznej są małoinwazyjne zabiegi typu powiększanie ust. Kilka minut wystarczy do tego, aby stały się pełniejsze, symetryczne.

Czym możesz powiększyć usta, aby wyglądały naturalnie?

Obecnie najpopularniejszą metodą powiększania ust jest wstrzykiwanie kwasu hialuronowego. Nazwa może dla niektórych wydawać się dosyć enigmatyczna. Warto jednak wiedzieć, że występuje on naturalnie w organizmie człowieka. Wpływa między innymi na prawidłowe nawilżenie skóry. Jeśli zaczyna go brakować, to niestety trzeba liczyć się z pogorszeniem wyglądu.

Oczywiście do wyboru jest wiele innych wypełniaczy. Istotny będzie dobranie odpowiedniego rozwiązania do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Z ofertą gabinetu medycyny estetycznej można zapoznać się na stronie https://saywowclinic.pl/powiekszanie-ust/.

Jak wyglądają zabiegi powiększania ust?

Powiększenie ust jest zabiegiem szybkim do wykonania. Po wykluczeniu przeciwwskazań można już przystąpić do wstrzykiwania preparatów w usta. Używa się do tego igły lub bardzo cienkiej rurki. W przypadku kaniuli nie trzeba martwić się większymi obrzękami.

Podczas zabiegu podaje się nie więcej niż milimetr preparatu, co wystarczy do uzyskania pożądanego efektu. Jest on widoczny już po kilku minutach. Zawsze można wprowadzić poprawki, aby pacjent był w pełni zadowolony.

Co po zabiegu?

Już po zakończeniu zabiegu powiększania ust można zobaczyć wyraźną różnicę. Stają się one pełniejsze, symetryczne. Normalne jest to, że występuje zaczerwienienie i obrzęk. Nie trzeba jednak martwić się tymi objawami, bo znikają one samoczynnie.

Należy również być świadomym tego, że początkowo usta będą sprawiały wrażenie bardzo dużych. Wynika to z ich spuchnięcia. Pożądaną objętość uzyska się po zniknięciu opuchlizny. Efekty utrzymują się przez kilka miesięcy lub nawet nieco dłużej, do roku.