Tradycji nie trzeba kurczowo się trzymać – prezenty komunijne inne niż wszystkie

Marzą Ci się naprawdę oryginalne prezenty na Komunię? Nie chcesz wręczać tego samego, co wszyscy? Jest kilka sposobów, by o to zadbać!

Oczywiście, przystąpienie do Pierwszej Komunii Świętej to ważne wydarzenie w życiu dziecka, choć nie każde dziecko i nie wszyscy rodzice podchodzą do niego w ten sam sposób. I podczas gdy dla jednych wszystko, co związane z sakramentami to świętość nienaruszalna, dla innych tradycja nie ma aż tak bezwzględnego znaczenia. Innymi słowy – nic nie stoi na przeszkodzie, by spróbować czegoś innego, chociażby w kwestii prezentów.

Nigdzie nie jest przecież powiedziane, że prezent na Komunię musi być tradycyjny. Wcale nie musi to być biblia, różaniec czy religijny obrazek na ścianę. Nie musi to być także nic modnego – jak popularne ostatnio gadżety, które łączy przede wszystkim to, że trudno pozwolić sobie na nie z jednej pensji. A gdyby tak istniało trzecie wyjście?

Istnieje!

Prezenty personalizowane to doskonały sposób na to, aby się wyróżnić. Wystarczy tylko trochę kreatywności, dobry pomysł – a powstanie jedyna w swoim rodzaju pamiątka!

Jeżeli więc chcesz podarować dziecku na Komunię coś zupełnie innego, coś, czego absolutnie się nie spodziewa, prezent z personalizacją będzie idealny. Z całą pewnością oryginalny, bez wątpienia zaskakujący.

Pomysł na oryginalny prezent na Komunię

Za przykład niech posłuży case ZE ZDJĘCIEM do iPhone’a 11 oraz innych modeli w tej samej obudowie. To niedrogi upominek, który nadaje się na bardzo różne okazje – również na Pierwszą Komunię. Można ozdobić go samodzielnie wybranym zdjęciem – a jakie ono będzie, zależy wyłącznie od Ciebie. Jeśli chcesz, może nawiązywać do uroczystości, przy jakiej case jest wręczany. Może też być to rodzinna fotografia albo coś zupełnie innego – np. zdjęcie ulubionej drużyny sportowej dziecka.

Inną z ciekawych propozycji, jeśli chodzi o oryginalne prezenty na Komunię, jest dzwonek rowerowy dla dziecka Z IMIENIEM. Niektórzy dorośli pamiętają być może, że dawno temu sztandarowym nieomal upominkiem komunijnym od chrzestnego był rower. Czasy nieco się zmieniły, ale niektórzy wciąż chętnie – ku radości obdarowanego dziecka – wracają do tego zwyczaju. A skoro rower, to przyda się i dzwonek – na przykład ten pięknie wyglądający, spersonalizowany, ozdobiony imieniem.

To oczywiście dopiero początek długiej listy możliwości, jeśli chodzi o nietypowe prezenty komunijne. Śmiało wypróbować można także inne – kolczyki, zakładki, pokrowce, a nawet… ciastka. Ostatecznie przecież nie ma jednego, tzw. jedynie słusznego wyboru. Nie ma też przymusu, żeby cokolwiek kupować na Komunię. Jeśli natomiast chce się zrobić dziecku niespodziankę, to niech będzie to miły podarunek od serca – taki, który naprawdę ucieszy głównego bohatera wydarzenia. I w większości przypadków wcale nie oznacza to, że musi to być podarunek drogi.

Dlatego wejdź już teraz na Crazyshop.pl i sprawdź jeszcze inne pomysły na oryginalne prezenty na Komunię – zrób niespodziankę przystępującemu do sakramentu dziecku i jego rodzicom!