Zapomnij o podwójnie umówionej wizycie – wykorzystaj najlepsze oprogramowanie dla fizjoterapeutów

Pomyłkowe umówienie dwóch klientów na tę samą godzinę to powszechnie znany problem. Powód? Wszechobecne kartki, notatki, pokreślone, papierowe kalendarze… Ale to już przeszłość! Poznaj oprogramowanie dla fizjoterapeutów i ciesz się doskonałą organizacją.

W każdym gabinecie fizjoterapeutycznym najważniejszy jest czas i porządek. Głównie ten związany z wizytami. Jeśli te dwa czynniki nie działają, gabinet niestety nie funkcjonuje tak, jak powinien. Opóźnione zabiegi, przesunięte wizyty, dwóch pacjentów w jednym czasie – nie tego oczekuje Twój klient, przychodząc na fizjoterapię. Aby uniknąć podobnych problemów, wykorzystaj do pomocy najlepsze oprogramowanie dla fizjoterapeutów. Zobacz, jak bardzo może Cię zaskoczyć.

Przejrzyste i łatwe w obsłudze…

…a do tego bardzo funkcjonalne. Każdy pacjent powracający na terapię oczekuje, że nie będzie musiał po raz kolejny powtarzać, co mu się przytrafiło, jakie badania miał już robione i który z zabiegów był wykonywany poprzednim razem. Aby nie zawieźć pacjenta, wykorzystaj system, który oferuje elektroniczną dokumentację medyczną. Znajdziesz w nich miejsce na całą historię choroby, dodatkowe pliki, skierowania, Twoje komentarze, zdjęcia i wiele innych.

Wszystko online

Oprogramowanie daje również możliwość rezerwacji wizyt online. Udostępniając ją swoim pacjentom, wychodzisz naprzeciw ich potrzebom, wpasowując się w panujące trendy. Dostęp do kalendarza z każdego miejsca, o każdej porze dnia i nocy, wygodny interfejs, łatwa obsługa, kilka kliknięć i wizyta zarezerwowana. Ty oszczędzasz swój czas, który musiałbyś poświęcić na odbieranie telefonów, a pacjenci nie tracą czasu na dodatkowe rozmowy, kontakt i długie wybieranie terminu wizyty.

Oprogramowanie online to także doskonałe rozwiązanie dla Ciebie i Twoich pracowników. System pozwala na tworzenie grafiku, do którego każdy z Was ma zdalny dostęp – zawsze i wszędzie, a wszelkie zmiany wprowadzane do planu dnia natychmiast są widoczne dla wszystkich. Rozwiązanie perfekcyjne.

Przypomnienia

Oprogramowanie daje Ci także możliwość zminimalizowania ilości przegapionych wizyt – nawet aż o 70%. To za sprawą automatycznych przypomnień SMS, które system sam wysyła do pacjenta na 24 godziny przed wizytą.  Cudowne rozwiązanie, które zdejmuje z pracowników obowiązek telefonicznego potwierdzania wizyt, a przy okazji minimalizuje problem zapominalskich pacjentów.